O nas

Oto my, (Nie)PozytywnaRodzina.

Poniżej kilka słów na temat każdego z nas, przedstawicieli populacji ludzkiej oraz zwierzęcej 😉

ja stronka

KAROLINA - mama Matyldy, mamcia Patryka i Oskara oraz żona Przemka w (Nie)PozytywnaRodzina; jako młoda dziewczyna postanowiła pomagać ludziom w przeróżnych codziennych trudach i tak od 2014 roku jest psychologiem. Babka po trzydziestce. Głośna, z poczuciem humoru, nieustannie nad czymś myśli, coś zmienia. Fanka mocniejszych brzmień, ale nie tylko. W rodzinie zdecydowanie jedna z tych, która rozmawia o emocjach.

 

przemo strona

PRZEMEK - w (Nie)PozytywnaRodzina miłośnik jazdy motocyklem oraz crossfitu, urodzony sportowiec & przedsiębiorca, tata całej trzyosobowej ferajny, w tym chłopaków z poprzedniego małżeństwa. Z żoną Karoliną mają córkę Matyldę. Prowadzą razem rodzinną firmę. Zdecydowanie przedstawiciel zdroworozsądkowego myślenia, w tym rozwiązywania, a nie tworzenia problemów. Całym sobą nastawiony na rozwój oraz zmiany.

ozi stronka

OSKAR - najstarszy z dzieciaków w (Nie)PozytywnaRodzina, YouTuber, miłośnik tego, co w danej chwili uważa za istotne, ma 300 pomysłów na biznes na sekundę, typ śpiocha, urodzony pierwszego dnia wiosny. Wytrwały, ciekawy świata harcerz. Pomysłowy gość, wchodzący coraz mocniej w nastoletni wiek.

 

patryk strona

PATRYK - również YouTuber, ponadto początkujący raper - mając 10 lat wydał już własnymi sposobami oraz środkami swój pierwszy krążek "ROBIĘ TO, CO MOGĘ". Jeszcze będzie o Nim głośno!!! Obecnie tworzy kolejny album. Podobnie do mamci Karoliny jest przedstawicielem świata emocji, w tej materii dogadują się bez słów. Bardzo wrażliwy, z piekielnie dobrą pamięcią (niestety nie do tego, co trzeba 😀 ), baczny obserwator rzeczywistości.

majti stronka

MATYLDA - najmłodsza w rodzinie, urodzona w Dzień Dziecka, rzutem na taśmę. Ostatnio nadużywa słowa "NIE". Zachwycona otaczającym światem fanka Agnieszki Chylińskiej, Dawida Podsiało oraz brata Patryka. Urocza, z mocnym charakterkiem, przekracza niemalże wszelkie granice, ciekawi ją właściwie wszystko. Intensywnie poznaje świat.

helena strona

HELENA - niesłyszący biały kot bez ogona, głośno miauczy, nieustannie żąda jedzenia oraz wypuszczania na taras. Fanka kartonów. Sprawia wrażenie wyznającej zasadę, że cokolwiek dotknie, należy do niej. Z futrzaków jest z nami najdłużej.

dzwonek strona

DZWONEK - kocica, która śpi 49 godzin na dobę, raczej wycofana, lękowa. Po prostu jest i śpi, od czasu do czasu się pokaże, po czym... idzie spać. Uwielbia przebywać w wannie i na tarasie oraz wszędzie tam, gdzie nie może.